Animacja:

Malowanie twarzy jest niezwykle popularną atrakcją dla dzieci. Lubią ją i przedszkolaki, i uczniowie. Za pomocą kilku ruchów ręki, kolorowych farbek do malowania skóry oraz wyobraźni, animator imprez dla dzieci może wyczarować prawdziwe cuda.

*Stosujemy farby certyfikowane z atestami, specjalnie przeznaczone do tego typu malunków firmy Snazaroo, Eulenspiegel, Diamond FX, Superstar czy Smiffy. Stosowane przez nas materiały są nietoksyczne i nieuczulające. Farby czy brokaty to nie wszystko. Korzystamy z specjalnych o nietoksycznym włosiu pędzelków i gąbeczek.

Kto z nas nie próbował puszczać baniek mydlanych choć raz w życiu? Obserwowanie ich jak unoszą się w powietrzu, wirują  się nad nami, mieniąc się tysiącem barw a potem ropadają się na miliony cząteczek. Takie doświadczenie może być wspaniałym eksperymentem już dla najmłodszych dzieci.

Ofrujemy:

Bańki z wytwornicy, Zamykanie w Bańce, Wielke Bańki XXL

Warsztaty balonowe to niecodzienna forma zabawy rozwijająca dziecięce zdolności motoryczne. Zajęcia z balonami dają niepowtarzalną możliwość nauki poprzez wspaniałą zabawę. Dzieci tworzą zwierzątka, kwiaty, miecze i kapelusze, a to wszystko pozwala im poznać nowe kształty, figury i powtórzyć znajomość kolorów.

Podczas warsztatów dzieci samodzielnie wykonują figury dostosowane poziomem trudności do ich wieku. Otrzymują również baloniki wykonane przez animatora, które mogą kreatywnie ozdobić.

Mini Disco

Dyskoteki to nasza specjalność. Tańczymy proste i te trudniejsze układy taneczne do popularnych kawałków. Mamy też propozycje po których trudno złapać oddech

Podczas każdej animacji organizujemy gry, zabawy czy konkursy. Biegamy, szalejemy, wrzeszczymy i świetnie się bawimy.

Nasza animator to prawdziwy wulkan energii, którego życiową pasją są dzieci i dawanie im radości.

Gdzie się bawimy ?

Cennik:

Urodzinki Dla Chłopczyka i Dziewczynki

# Zabawy z chustą animacyjną;

# Zabawy z tunelem animacyjnym;

# Gry i zabawy z muzyką;

# Mini disco;

# Konkursy oraz nagrody dla wszystkich uczestników;

# Malowanie buziek;

# Zamykanie w bańce;

# Warsztaty balonowe;

1 animator dla grupy 12 dzieci:

Pakiet 2h - 200 zł;

Pakiet 3h - 300 zł;

Pakiet 4h - 400 zł;

*Transport do 30 km gratis;